İSTEDİĞİN ÖLÇÜDE İSTEDİĞİN RENKTE RAF KESTİR

KUTU RAFLARLA HARİKALAR YARATIN

KUTU RAFLARLA HARİKALAR YARATIN
Küçük gibi görünse de uygulanan her alanda büyük değişiklik etkisi yaratan raflardan siz de ilham alarak diledeğiniz alanda rahatlıkla kullanabilir, ufak dokunuşlar ile herkesi şaşırtabilirsiniz. Duvar rafları genellikle bir süs objesi olarak görüldüğünden ihmal edilir, dikkat edilmez.
Raflar, özellikle oturma odası, mutfak, çocuk odası, antre gibi alanlarda hem hayatı kolaylaştıran hem de tasarımsal olarak evinizin havasını değiştirirler.

Kutu Raflardan Kitaplık

İster oturma odanızda isterseniz salonunuzda kullanabileceğiniz bir itaplık yaratabilirsiniz. Büyük kitaplıklar alıp yaşam alanınızı daraltmaktansa bu tür bir raf sistemi ile hem modern hem de Pratik bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Duvarlarınızda Minimal Etki

Farklı formlarda kestireceğiniz bu raflarla odanızda minimal bir etki yaratabilirsiniz. Her türlü boyda ve şekilde tasarlayacağınız bu raflar sayesinde yaşam alanınıza hareket katın.

Köşeleri Değerlendirin

Kim demiş köşe alanlar kullanılmaz diye. Bal gibi de kullanılır hem de çok güzel bir tasarım olur. Köşe alanlar evlerin en kullanılmaz, ölü alan olarak tabir edilen yerleri artık bu raflar sayesinde harika bir tasarım alanı haline gelecek. Size ilham olsun.

Raf Deyip Geçmeyin

Raf deyip geçmeyin. Bazen basit rafların birleşmesiyle çok da güzel kelimeler ortaya çıkabiliyor ve evinizi havası bir anda değişebilir.

Duvararınız Hareketlensin

Duvarlarınız sadece tablo asarak renklenmez rafların bir araya gelmesiyle de çok estetik tasarımlar çıkabilir ve duvarlanıza hareket katabilirsiniz. Dilediğiniz objenizi de üzerine koyduğunuzda alın size hem fonksiyonel hem de harika bir tasarım.

Ayakkabılarınız Raflarda

Eski tip ayakkabılıklarınızı bir kenara bırakın artık. Şimdi yenilenme zamanı.

Banyodaki Değişim

Banyonunda havası mı değişirmiş demeyin. Hem de ufak bir dokunuşla öyle bir değişir ki kullanılmaz dediğiniz alanlar birde bakmışsınız harika bir kullanım alanına dönüşüvermiş.

Mutfakta Ufak Dokunuşlar

Hayatta oraya birşey konmaz dediğimiz alanlar vardır. Özellikle mıutfakta, el atında birşey olsun istemeyiz ama fark yaratacak, içimizi açacak, ortamı güzelleştirecek önerilere de hayır demeyenlerdenseniz bu tasarımlar tam da size göre.

 

Ürünler hakkında detaylı bilgi için www.rafkestir.com adresine yada 532 569 01 21 nolu numaraya whatsapp ile ulaşabilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir