İSTEDİĞİN ÖLÇÜDE İSTEDİĞİN RENKTE RAF KESTİR

İLHAM VEREN DUVAR DEKORASYONLARI

İLHAM VEREN DUVAR DEKORASYONLARI

Güzel dekore edilmiş duvarlarla evinize çok farklı bir hava katabilirsiniz.

Duvarlarınız boş kalmasın. Sizler için duvarlarınızda kullanabilceğiniz harika tasarım önerileri;

Çerçeveleri Kullanın

 Küçüklü, büyüklü çerçeveleri duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Eğer salonunuzdaki mobilya renginiz gri, siyah ve beyaz ağırlıklı ise çerçeve renklerini siyah beyaz olarak kullanabilirsiniz. Çerçeve içindeki resimleri de yine siyah beyaz olarak seçebilirsiniz.

Eğer mobilyalarınız renkli ise duvarlarınızda da o renklerle uyumlu renkli çerçeveler kullanabilirsiniz. Ama dikkate edin renkleri kullanırken evi renk cümbüşüne çevirmeyin.

Evinizdeki köşeleri de yine çerçeveler ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle eviniz genişse bu tip alanları değerlendirmenizi öneririz.

Özellikle merdivenli evlerde köşe duvarları çerçeveler ile değerlendirmek harika bir fikir. Eğer duvarlarınız açık düz bir renk ile boyalıysa o zaman işiniz daha da kolay, istediğiniz büyüklü küçüklü çerçeveyi, dilediğiniz renklerde kullanabilirsiniz.

Çiçekli Duvarlar

 

Eğer çiçekleri seviyorsanız bu fikirlere bayılacaksınız. Evinizde her daim bahar etkisi yaratmak için bu önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Düz beyaz bir duvarın üzerinden rengarenk çiçekleri sarkıtabilirsiniz.

Ya da odanızın belli bir duvarına bu şekilde bir süsleme yapabilirsiniz.

Tabaklar Duvarlarda

 

Tabaklarında duvarda ne işi var canım demeyin. Tasarım tabaklarınız ya da babannenizden kalan yadigar, şimdiki adıyla vintage tarzı tabaklarınız varsa, bunları duvarlarınızda kullanarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

İşte size birkaç öneri;

Resimlerinizi Duvarlara Asın

 

Sizin için hatırası olan, telefonunuzda veya fotoğraf makinanızda unuttuğunuz fotoğraflarınızın devamlı gözününüz önünde olmasını istiyorsanız duvarlarınız tam da bunlar için harika bir yer seçimi.

,Duvarlarınız Işıklandırın

 

Duvarlarınızda kullancağınız ışıklarla farklı ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Rafları Kullanım

 

Zevkinize göre dilediğiniz ölçülerde kestirip duvarlarınıza kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu raf tasarımları evinizin havasını değiştirecek.

İster kitaplık olarak kullanın isterseniz evdeki objelerinizi koymak için bir yer ama ne olursa olsun düz bir arka plan üzerinde raflardan yaptıracağınız tasarımlar evinizde pozitif bir etki yaratacaktır.

Taş Duvarlar

 

Son zamanlarda oldukça popüler olan taş duvarlar evinize bambaşka bir hava katacak. İşte size uygulatabileceğiniz harika taş duvar örnekleri;Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir