İSTEDİĞİN ÖLÇÜDE İSTEDİĞİN RENKTE RAF KESTİR

DEKORATİF RAFLAR

DEKORATİF RAFLAR

Dekoratif rafların çeşidi o kadar fazla ki insan seçim yapmakta zorlanıyor. Siyah mı olsun yoksa beyaz mı? Kavisli mi olsun yoksa düz mü? Dar mı olsun yoksa geniş mi? Dekoratif raf alınacaksa, insan elbette biraz estetik, hali hazırda kullandığı eşyalarıyla uyum ve en önemlisi kesesine uygun bir şey olsun istiyor. Elbette, estetik açıdan çekici ve kaliteli bir dekoratif raf istemek herkesin hakkı. Ama bir sorun var, herkes ölçüleri bir kenara bırakıp, önceliği estetiğe veriyor ki bu, yapılacak en büyük yanlışlardan bir tanesi.

Söz gelimi dekoratif bir raf almaya karar verdiniz ve bir mağazaya giderek istediğiniz renkte, istediğiniz modelde bir dekoratif raf seçtiniz. Üstüne neler koyacağınızı gözünüzde canlandırdınız ve güzel görüneceğini düşünerek satın alıp evin yolunu tuttunuz. Dekoratif rafınızı monte ettiğiniz zaman bir de fark ettiniz ki duvarınızda fazla büyük ya da fazla küçük duruyor! Hemen söküp geri götürdünüz, iade etmek istediniz ama elbette satıcı artık ürün kullanıldığı için geri almıyor. Değişim talep ettiniz, renkler farklı olmasına rağmen bu sefer olması gereken ölçülerde bir raf yok!

Bir anda bütün hevesiniz kursağınızda kaldı ve mecburen dekoratif rafınızı yerine monte ettiniz. Aslına bakarsanız bu hiçte sanıldığı kadar az yaşanan bir durum değil. Artık tüm eşyalar hazır satılıyor, bir marangoza gardırop yaptıranı ya da demirciye raf aparatı yaptıranı en son ne zaman gördünüz?

Rafkestir, müşterilerine bir yenilik sunarak, ölçülerini belirlediğiniz ve tarzınızı yansıtarak seçtiğiniz rafı hazırlayıp adresinize en kısa sürede teslim ediyor. Böylece sizler de nahoş sürprizlerle karşılaşmıyor, dekoratif rafınızı tam hayal ettiğiniz şekilde duvarınıza asmanın keyfini sürüyorsunuz.

Dilerseniz kişiye özel ve tasarım ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Ama unutmadan! Ölçülerinizi dikkatli alın. Bunun için rafkestir.com üzerinde, nasıl ölçü alınacağına dair detaylı olarak bilgi bulabilirsiniz.

Üstelik rafkestir.com’dan 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kapınıza kadar ücretsiz teslim imkânından faydalanabiliyor, taşıma masrafı ve yüküyle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Olası bir kargo probleminde ya da talebinizde, iletişim adresinden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Rafkestir çalışanlarından özel destek alabilirsiniz.

Bundan sonraki süreçte Rafkestir’in ismini çok duyacaksınız, sakın şaşırmayın. Yenilikçi yaklaşımıyla Rafkestir, müşterilerinin memnuniyetiyle gurur duymaktadır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir