İSTEDİĞİN ÖLÇÜDE İSTEDİĞİN RENKTE RAF KESTİR

BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

Rafkestir, istediğiniz ölçüde, istediğiniz renkte rafları sizin için özel olarak kesip, adresinize kadar teslim eden, Türkiye’nin ilk ve tek raf üzerine kurulmuş online mağazasıdır. Rafkestir üzerinden yapacağınız tüm alışverişler, yüksek güvenlikli serverlarımızda, 7/24 koruma altında tutulmakta, bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs ya da firmalarla paylaşılmadığı gibi, hiçbir şekilde yurtdışına çıkartılmamaktadır.

Rafkestir, alışverişinizin başlangıcından sonuna kadar müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı ve güler yüzlü destek vermeyi taahhüt eder. Olası bir problemde iletişim bölümünden ilgili departmanımız ile ivedi olarak iletişime geçebilirsiniz.

Rafkestir, yenilikçi yaklaşımıyla farklı tasarım ürünlerini, özel isteklerinizle beraber beğeninize sunar ve dilediğinizi seçerek hayallerini kurduğunuz ölçülerde, renkte ve desende ahşap, lake, mdflam ya da suntalam olarak tercihinize göre hazırlar ve kargoya verir.

Sizin tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmanız ve kargonuzu teslim alacağınız günü beklemenizdir. Demonte olarak gelen ürününüzü talimatlara uygun şekilde kolayca monte edebilir, odanıza şıklık katabilir, aynı zamanda dolaplarınızı da dilediğiniz gibi düzenleme şansına erişirsiniz.

Rafkestir.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde ödemenizi ister kredi kartınızla, ister banka havalesi yoluyla, ister kapıda ödeme yöntemiyle tamamlayabilirsiniz.

 

www.rafkestir.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir